Specialista(ka) pro inženýrskou činnost

Přijmeme s okamžitým nástupem

specialistu(ku) pro inženýrskou činnost

Pro pracoviště

Olomouc

Pracovní náplň

  • zajišťování inženýrské činnosti na významných dopravních a inženýrských stavbách
  • spolupráce na projekční činnost
  • administrativní práce spojená s inženýrskou a projekční činností

Požadujeme

  • vzdělání VŠ (nebo SŠ) stavebního směru
  • znalost stavebního zákona, zákonů a vyhlášek s ním souvisejících
  • praxe v inženýrské činnosti výhodou (není podmínkou – zaškolíme)
  • praxe v projekci výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost grafických systémů CAD vítána
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • zodpovědnost, svědomitost, časovou flexibility a zájem o práci v daném oboru
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zajímavou práci při řešení dopravních, pozemních a inženýrských staveb
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • dobré platové podmínky
  • příjemné prostředí v menším kolektivu
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • firemní benefity
    • odměny-prémie v závislosti na výkonech společnosti
    • pružná pracovní doba
    • dovolená 5 týdnů
    • zdravotní volno – sick day
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • příspěvek na životní pojištění
    • stravenky
    • poukázky Relax pass
    • služební mobilní telefon
    • příplatek za autorizace
    • příplatek za jazykovou zkoušku
    • příspěvek na náklady spojené s výukou cizího jazyka
    • odměny při významných pracovních a životních jubileích
    • možnost studijního volna
    • vzdělávací kurzy, školení
    • úhrada členských příspěvků profesním komorám
    • příspěvek na pobyty dětí (do 15 let) zaměstnanců v letních a zimních měsících

Máte zájem o tuto pozici?