BIM koordinátor(ka) pro dopravní stavby

Přijmeme s okamžitým nástupem

BIM koordinátora(ku) pro dopravní stavby

Pro pracoviště

Olomouc

Pracovní náplň

  • Podpora a rozvoj projektování v BIM oblasti dopravních staveb u společnosti MORAVIA CONSULT Olomouc a.s.
  • Vytváření Informačních modelů staveb
  • Spolupráce na implementaci BIM a práci s BIM modely
  • Koordinace modelů BIM – kontrola modelů, komunikace s projektanty a s ostatními společnostmi ve skupině SUDOP GROUP a.s.
  • Schvalování, kontroly, případně úpravy modelu
  • Zadávání dat do Informačních modelů, případně koordinace projektantů používajících BIM modely

Požadujeme

  • Vzdělání – VŠ/SŠ technického směru
  • Praxi v projekčním oboru nebo výstavbě dopravních staveb výhodou
  • Znalost problematiky BIM a práce s modely výhodou
  • Znalost stavebních postupů a technologií dopravních staveb
  • Orientaci v normových požadavcích na projektování a stavební výrobu
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, proaktivitu, důslednost
  • Znalost práce se softwary AutoCAD Civil 3D, Bentley, Revit a Navisworks výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve významné projektové firmě
  • dobré platové podmínky
  • možnost dalšího profesního růstu
  • sociální program
  • firemní benefity
    • odměny-prémie v závislosti na výkonech společnosti
    • pružná pracovní doba
    • dovolená 5 týdnů
    • zdravotní volno – sick day
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • příspěvek na životní pojištění
    • stravenky
    • poukázky Relax pass
    • služební mobilní telefon
    • příplatek za autorizace
    • příplatek za jazykovou zkoušku
    • příspěvek na náklady spojené s výukou cizího jazyka
    • odměny při významných pracovních a životních jubileích
    • možnost studijního volna
    • vzdělávací kurzy, školení
    • úhrada členských příspěvků profesním komorám
    • příspěvek na pobyty dětí (do 15 let) zaměstnanců v letních a zimních měsících

Máte zájem o tuto pozici?